| Τύπος μπαταρίας | Συσκευές μπαταριών NiMh |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 4,8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 900mah |
| Μέγεθος μπαταρίας | MAX 44*30*19mm |
| Συνδυαστική λειτουργία | Τέσσερις μπαταρίες τύπου L |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 350mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/350mA |
| Τύπος μπαταρίας | 21700 επαναφορτιζόμενη κυψέλη ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | 4000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.6V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 2.5V |
| Τυπική χρέωση | Διάταξη CCCV, 2A, 4,20 V, 200mA |
| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 520mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Σχήμα και Χρώμα | Πρισματικό, Ασημένιο. |
| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1850 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/1850mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 5,55*40,3*74,0 mm |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 70mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4,35 V |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρικό ιονικό κύτταρο λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | το 2500mAh@0.2C |
| Ονομαστική τάση | 3.6V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 2.5V |
| Ανώτατο συνεχές ρεύμα δαπανών | 4α |
| Τύπος μπαταρίας | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 550mAh |
| Τετάρτη | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/550mA |
| Διάσταση κυττάρων | 5.5*25.5*40.5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Προσαρμοσμένη μπαταρία Li-Polymer |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης/φόρτισης/εκφόρτισης | 1C/300mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 160 mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/160mA |
| Διάμετροι κυψελών μπαταρίας | Μέγιστο 3,9*15,5*28,5mm |