| Τύπος μπαταρίας | Πολυμερή μπαταρία ιόντων λιθίου υψηλής τάσης |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1700mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1700mA ((1.0C) |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστικό μέγεθος: |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 480mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 500mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 350mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/350mA |
| Τύπος μπαταρίας | Πολυμερή μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 900mah |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 6,0*30,5*48,5 mm |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 6,0*30,5*50,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία πολυμερούς ιόντων λιθίου υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 110mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 120mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Χρώμα | Αργυρό |
| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1850 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/1850mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 5,55*40,3*74,0 mm |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία πολυμερούς λιθίου επαναφορτιζόμενη |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λι |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 450mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 460mAh |