| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερές, μπαταρία λι-ιόνων, μπαταρία λιπό |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αποφόρτισης | 1C/400mA |
| Τύπος μπαταρίας | Προσαρμοσμένη μπαταρία πολυμερούς ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 110mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τάση τελών | 3.0V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0CA(=110mAh) |
| Τύπος μπαταρίας | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Εκφόρτωση Volatge | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-ιονική πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Χρώμα | Αργυρό |
| Τύπος μπαταρίας | Προσαρμοσμένες μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1150mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/1150mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000 mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Διάταξη του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1500mah |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/1500mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Σχήμα και Χρώμα | Πρισματικό, Ασημένιο. |
| Μέγιστο μέγεθος κυττάρου | 10*30*40.5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1400mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Δοκιμαστική μονάδα |