| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1340mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1340mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 950mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/950mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 800 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/800mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 37mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/37mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | UNM963872 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3700mah |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/3700mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 165mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/165mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 650mah |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/650mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 10000mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/10000mA |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1500mah |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/1.5A |
| Τύπος μπαταρίας | Πολυμερή μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 900mah |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 6,0*30,5*48,5 mm |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 6,0*30,5*50,5mm |