| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 290mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/290mA |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 370mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/370mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/600mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | UNM 933442 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1600 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 2.0C / 4.20V |
| Τύπος | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | UNM 603458 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1500mah |
| Τυπικό ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 0.2C/300mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1250mAh |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 480mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 500mAh |
| Τύπος | Μικρή μπαταρία πολυμετρικού λιθανίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 40mAh |
| Τυπικό ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 0.2C/8mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 160 mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/160mA |
| Διάμετροι κυψελών μπαταρίας | Μέγιστο 3,9*15,5*28,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1240mAh |