| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία πολυμερούς Li |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Μέγιστο μέγεθος κυττάρου | 10*30,5*40,5mm |
| Μέγιστο μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | 10*30,5*42,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | 3Συσκευή μπαταριών.7v li poly επαναφορτιζόμενων |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 5500mah |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 2750mA ((0,5C-NCM) |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστικό υλικό |
| Τύπος μπαταρίας | Υπερ λεπτή μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 45mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 45mA ((1.0C-4.2V) |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 200mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 200mA ((1.0C-4.2V) |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1250mAh |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 480mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 500mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία πολυμερούς λιθίου υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | UNM 713540 |
| Ονομαστική τάση | 3.85V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1530mAh (0,2C φόρτιση/0,2C εκφόρτιση) |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1550mAh (0,2C φόρτιση/0,2C εκφόρτιση) |
| Τύπος μπαταρίας | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 60mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 κύκλοι (0,2C) |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 210mA |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Μέγεθος της μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 550mAh |
| Τετάρτη | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/550mA |
| Διάσταση κυττάρων | 5.5*25.5*40.5mm |