| Τύπος μπαταρίας | Προσαρμοσμένες μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1150mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/1150mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | Μικρή μπαταρία πολυμετρικού λιθανίου |
|---|---|
| Τετάρτη | 3.7V |
| Δυναμικότητα | 60mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/60mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Διάταξη 3 του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 1069/2009 |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 350mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/350mA |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία πολυμερούς λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγεθος κυττάρου | 5.5*23.0*38.5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 430mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0CA(=430mAh) |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Μέγιστο T5.0*W12.0*H75.0mm |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Μέγιστο T7.0*W34.0*H82.0mm |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0CA(=2000mAh) |
| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1850 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/1850mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 5,55*40,3*74,0 mm |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευή μπαταριών πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1250mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Συνεχή ρεύμα εκφόρτισης (μέγιστο) | 1CA=(1250mA) |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 4,3 τ.μ. × 42,0 τ.μ. × 62,5 τ.μ. |
| Τύπος μπαταρίας | Τεχνικές μπαταρίες Li-polyer |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 170mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 3,6*20,0*29,0 mm |
| Τύπος μπαταρίας | Αναφορτιζόμενη μπαταρία πολυμερούς ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 450mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/450mA |
| Μέγεθος της μπαταρίας | MAX 6,0*22,5*40,5 mm |