| Τύπος μπαταρίας | Μπαταρία λι-Po |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 260mAH |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/260mAh |
| Διάσταση κυττάρων | Μέγιστο 3,2*27,5*30,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 210mA |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Μέγεθος της μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 250mAh |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Μέγεθος μπαταρίας | Διάταξη του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 1069/2009 |
| Τύπος μπαταρίας | Μεγάλη μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3500mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστικό μέγεθος: |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Δοκιμαστικό μέγεθος: |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία πολυμερούς λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγεθος κυττάρου | 5.5*23.0*38.5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 130mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/130mA |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 4,7*10,5*38,0 mm |
| Τύπος μπαταρίας | Αναφορτιζόμενες μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/400mA |
| Διάσταση κυττάρου Battrey | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 55mAh |
| Μπαταρία δαπανών | 4.2V |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Δοκιμαστικό μέγεθος: |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευασμένες με ειδικό τρόπο μπαταρίες lipo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 55mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/55mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Διάταξη 5.4.3 |
| Τύπος μπαταρίας | πολυμερής μπαταρία λίθιου συνήθειας |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 260mAH |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Βάρος πακέτων μπαταριών | Περίπου 6,0 γραμμάρια |
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης | 1.0C/260mA |