| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρικό ιονικό κύτταρο λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | 3000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.6V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 2.5V |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία λίθιου 18650 |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | 3000mAh@0,2C |
| Ονομαστική ικανότητα (ελάχιστο) | το 2900mAh@0.2C |
| Ονομαστική τάση | 3.6V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |