| Τύπος μπαταρίας | Κυρτή μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 20 mAh |
| Τελική τάση φόρτισης | 4.2V |
| Τελική τάση εκφόρτισης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Καμπύλη μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 17mAh |
| Τελική τάση φόρτισης | 4,35 V |
| Τελική τάση εκφόρτισης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Καμπύλη μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 16mAh |
| Τελική τάση φόρτισης | 4.2V |
| Τελική τάση εκφόρτισης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Καμπύλη μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 22mAh |
| Τελική τάση φόρτισης | 4.2V |
| Τελική τάση εκφόρτισης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Καμπύλη μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 20 mAh |
| Τελική τάση φόρτισης | 4.2V |
| Τελική τάση εκφόρτισης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη λι-ιονική μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000mAh |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 6,0*50,5*80,5 mm |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 6,0*50,5*82,5 mm |
| Τύπος | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600mAh |
| Τετάρτη | 3.0V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/600mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 430mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4,35 V |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών (μέγιστο) | 4.0*28.5*32.5mm |
| Τύπος μπαταρίας | 3.7v μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 2000mA ((1.0C-4.2V) |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000 mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Χρώμα | Αργυρό |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |