| Τύπος μπαταρίας | Συσκευές μπαταριών NiMh |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 7.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1800mAh |
| Μέγεθος | MAX 85*50*15mm |
| Συνδυαστική λειτουργία | Έξι μπαταρίες δίπλα δίπλα. |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Ni-Mh |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 1.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600mAh |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Βάρος | 19G |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Ni-Mh |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 1.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2600Mah |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Βάρος | 33g |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Ni-Mh |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 1.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 800 mAh |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Βάρος | 13G |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Ni-Mh |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 1.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2300mAh |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Βάρος | 31G |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Ni-Mh |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 1.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2100 mAh |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Βάρος | 35g |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Ni-Mh |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 1.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Βάρος | 8.5G |
| Τύπος μπαταρίας | Συλλέκτες NiMH |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 1.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 800 mAh |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Βάρος | 21G |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία πολυμερούς λιθίου επαναφορτιζόμενη |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Πληροφορίες σχετικά με τα προϊόντα |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1.0C/500mA |