| Τύπος μπαταρίας | 18650 μπαταρίες |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | 3500mAh@0,2C |
| Ονομαστική ικανότητα (ελάχιστο) | 3400mAh@0,2C |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 520mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Σχήμα και Χρώμα | Πρισματικό, Ασημένιο. |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/400mA |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρικό ιονικό κύτταρο λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3800mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.6V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 2.5V |
| Τύπος μπαταρίας | 18650 μπαταρίες |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | 3200mAh@0,2C |
| Ονομαστική ικανότητα (ελάχιστο) | 3100mAh@0,2C |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία λίθιου 21700 |
|---|---|
| Τυποποιημένη χωρητικότητα εκφόρτωσης | Συνήθως 5000mAh. |
| Ονομαστική χωρητικότητα εκφόρτωσης | Min. 4800mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.6V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 2.5V |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρικό ιονικό κύτταρο λίθιου |
|---|---|
| Τυποποιημένη χωρητικότητα εκφόρτωσης | Min 3350mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.6V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 2.65V |
| Τύπος μπαταρίας | Αναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου 21700 |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | 5000mAh@0,2C |
| Ονομαστική ικανότητα (ελάχιστο) | 4900mAh@0,2C |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τύπος μπαταρίας | πολυμερής μπαταρία λίθιου συνήθειας |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2200mah |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/2200mA |
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης | 1.0CA |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Πληροφορίες σχετικά με τα προϊόντα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1.0C/500mA |