| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 370mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 390mAh |
| Τύπος | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | UNM 603458 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1500mah |
| Τυπικό ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 0.2C/300mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία πολυμερούς Li |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Μέγιστο μέγεθος κυττάρου | 10*30,5*40,5mm |
| Μέγιστο μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | 10*30,5*42,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | UNM450839 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 110mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/110mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1050mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1050mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/300mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/2400mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 250mAh |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Μέγεθος μπαταρίας | Διάταξη του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 1069/2009 |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1500mah |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/1500mA |
| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 520mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Σχήμα και Χρώμα | Πρισματικό, Ασημένιο. |