| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 185mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/185mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 130mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/130mA |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 4,7*10,5*38,0 mm |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Μέγιστο T7.0*W34.0*H82.0mm |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0CA(=2000mAh) |
| Τύπος μπαταρίας | Τεχνικές μπαταρίες Li-polyer |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 170mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 3,6*20,0*29,0 mm |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 230 mAH |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 240mAh |
| Τύπος μπαταρίας | 3.7 μπαταρία lipo β |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Απαλλαγές από την αγορά |
| Ονομαστική τάση | 3.7 Β |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 760mAh |
| ρεύμα φόρτισης / εκφόρτισης | 0.2C/152mA ((Σύμβαση), 1C/760mA ((Μέγιστο) |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1250mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία πολυμερούς λιθίου υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | UNM 713540 |
| Ονομαστική τάση | 3.85V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1530mAh (0,2C φόρτιση/0,2C εκφόρτιση) |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1550mAh (0,2C φόρτιση/0,2C εκφόρτιση) |
| Τύπος μπαταρίας | Πολυμερή μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 150mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/150mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερές, μπαταρία λι-ιόνων, μπαταρία λιπό |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αποφόρτισης | 1C/400mA |