| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/600mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 700mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/700mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/2400mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία φωσφορικού λιθίου σιδήρου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 6Ah |
| Ονομαστική τάση | 3.2V |
| Περιορισμένη τάση φόρτισης | 3.65V |
| Τυποποιημένο ρεύμα δαπανών/απαλλαγής | 1C |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 480mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 500mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1500mah |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/1.5A |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 90mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/90mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 37mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/37mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία πολυμερούς Li |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/3000mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/500mA |