| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 230 mAH |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 240mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | UNM362019 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 100mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/100mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομασία: |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 200mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/200mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/400mA |
| Τύπος μπαταρίας | 3.7 μπαταρία lipo β |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Απαλλαγές από την αγορά |
| Ονομαστική τάση | 3.7 Β |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 760mAh |
| ρεύμα φόρτισης / εκφόρτισης | 0.2C/152mA ((Σύμβαση), 1C/760mA ((Μέγιστο) |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | UNM 933442 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1600 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 2.0C / 4.20V |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1250mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρικό ιονικό κύτταρο λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | το 2500mAh@0.2C |
| Ονομαστική τάση | 3.6V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 2.5V |
| Ανώτατο συνεχές ρεύμα δαπανών | 4α |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2300mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 2300mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 350mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/350mA |