| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1850 mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος της μπαταρίας | Δοκιμαστικό υλικό |
| Χρώμα | Αργυρό |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Χρώμα | Αργυρό |
| Τύπος μπαταρίας | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 260mAH |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/260mA |
| Βάρος της μπαταρίας | Περίπου 5,0 γραμμάρια. |
| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 85mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος κυττάρου (μέγιστο) | 3.9*28.5*30.5mm |
| Μέγεθος μπαταρίας (μέγιστο) | 4.5*15.0*24.0mm |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 110mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών και απαλλαγής | 1.0C/110mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 250mAh |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Μέγεθος μπαταρίας | Διάταξη του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 1069/2009 |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευασμένες με ειδικό τρόπο μπαταρίες lipo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 55mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/55mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Διάταξη 5.4.3 |
| Τύπος μπαταρίας | Πολυμερή μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 150mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/150mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερές, μπαταρία λι-ιόνων, μπαταρία λιπό |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αποφόρτισης | 1C/400mA |
| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 520mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Σχήμα και Χρώμα | Πρισματικό, Ασημένιο. |