| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 90mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/90mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/300mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 380 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/380mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Οδηγία 2008/68/ΕΚ |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 840mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/840mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1400mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.85V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1800mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1800mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1900mAH |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1900mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | UNM400930 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 80mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/80mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | UNM472730 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 350mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/350mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 60mAh |
| ρεύμα εκφόρτισης | 3.0V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |