| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 480mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 500mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 130mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/130mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 760mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/760mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1300mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1300mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 160 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/160mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 25mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/25mA |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1000mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Διάταξη 5.3.1. |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευή μπαταριών πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1800mAh |
| Ονομαστική τάση | 7.4V |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα | 1800mA ((1.0C) |
| Ζωή κύκλου | Πάνω από 500 φορές |
| Τύπος μπαταρίας | Αναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 850mah |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 870mAh |
| ρεύμα ταχείας φόρτισης | 1C/850mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 580mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/580mA |