| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 380 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/380mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | UNM963872 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3700mah |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/3700mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 270mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/270mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 25mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/25mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 80mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/80mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Άλλες ουσίες |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 450mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/450mA |
| Τύπος Battrey | Μικρή κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 200mAh |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 200mA ((1.0C) |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 10000mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/10000mA |
| Τύπος | Μικρή μπαταρία πολυμετρικού λιθανίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 40mAh |
| Τυπικό ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 0.2C/8mA |
| Τύπος μπαταρίας | Πολυμερή μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 900mah |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 6,0*30,5*48,5 mm |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 6,0*30,5*50,5mm |