| Τύπος μπαταρίας | 21700 Μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τυποποιημένη χωρητικότητα εκφόρτωσης | Min 4900mAh |
| Ονομαστική χωρητικότητα εκφόρτωσης | Min 4750mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.63V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 60mAh |
| ρεύμα εκφόρτισης | 3.0V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική ιονική μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | το 2500mAh@0.2C |
| Ονομαστική ικανότητα (ελάχιστο) | 2400mAh@0,2C |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Χρώμα | Αργυρό |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Σχήμα και Χρώμα | Πρισματικό, Ασημένιο. |
| Μέγιστο μέγεθος κυττάρου | 10*30*40.5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo με υψηλό ρυθμό εκφόρτισης |
|---|---|
| Σχέδιο σχεδίου | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 50mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 50mAh |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1200mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1730mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1730mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2350 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/2350mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/400mA |