| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 190mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/190mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | 603450 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Ενέργεια | 4.44Wh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Μεικτές ποσότητες |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1300mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1300mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/400mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1050mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1050mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 50mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/50mA |
| Τύπος μπαταρίας | Πολυμερή μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Αριθμός UNM 803040 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 950mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 1.0C / 4.2V |
| Τύπος μπαταρίας | 21700 επαναφορτιζόμενη κυψέλη ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τυποποιημένη χωρητικότητα εκφόρτωσης | Min 4900mAh |
| Ονομαστική χωρητικότητα εκφόρτωσης | Min 4753mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.6V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 2.5V |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 210mA |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Μέγεθος της μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | Τεχνικές μπαταρίες Li-polyer |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 170mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 3,6*20,0*29,0 mm |