| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 185mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/185mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/30mA |
| Ενέργεια | 0.111Wh |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 200mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 200mA ((1.0C-4.2V) |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λι |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/500mA |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 150mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία φωσφορικού λιθίου σιδήρου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 4AH |
| Ονομαστική τάση | 3.2V |
| Περιορισμένη τάση φόρτισης | 3.65±0.03V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 2.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Δοκιμαστικό μέγεθος: |
| Τύπος μπαταρίας | 18650 επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | το 2600mAh@0.2C |
| Ονομαστική ικανότητα (ελάχιστο) | το 2500mAh@0.2C |
| Ονομαστική τάση | 3.65V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 800 mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 8,0*20,0*50,5mm |