| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1850 mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος της μπαταρίας | Δοκιμαστικό υλικό |
| Χρώμα | Αργυρό |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 800 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/800mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 80mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος κυττάρου | MAX 3,2*15,5*25,5 mm |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/80mA |
| Τύπος μπαταρίας | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 260mAH |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/260mA |
| Βάρος της μπαταρίας | Περίπου 5,0 γραμμάρια. |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 160 mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/160mA |
| Διάμετροι κυψελών μπαταρίας | Μέγιστο 3,9*15,5*28,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 630mAh |
| Τυποποιημένη χρέωση | 315mA/0,5C |
| Μέγιστη φόρτιση | 3A/3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Κύλινδρική μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 2000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| ρεύμα ταχείας φόρτισης | 2000mA ((1C) |
| ρεύμα ταχείας εκφόρτισης | 4000mA ((2C) |
| Τύπος | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 140mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών και απαλλαγής | 1.0C/140mA |
| Τύπος μπαταρίας | Προσαρμοσμένη μπαταρία Lipo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 620mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/620mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστικό υλικό |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 130mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/130mA |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 4,7*10,5*38,0 mm |