| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Αερομεταφορές |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 730mAh (3.0A εκφόρτιση) |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 750mAh (3.0A εκφόρτιση) |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1500mah |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/1500mA |
| Τύπος μπαταρίας | Μπαταρία λι-Po |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 260mAH |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/260mAh |
| Διάσταση κυττάρων | Μέγιστο 3,2*27,5*30,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000 mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Διάταξη του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1100mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Χρώμα | Αργυρό |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 650mah |
| Τυποποιημένη χρέωση | 130mA |
| Μέγιστη φόρτιση | 1000mA |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000mAh |
| Ελάχιστη χωρητικότητα | 2000mAh |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Δοκιμαστικό μέγεθος |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη λι-ιονική μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000mAh |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 6,0*50,5*80,5 mm |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 6,0*50,5*82,5 mm |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 250mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/250mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 5,0*20,0*30,0mm |