| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία νικελίου-μεταλλικού υδρογόνου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 1.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 700mAh |
| Ελάχιστη χωρητικότητα | 700mAh |
| Τυπική χρέωση | 70mA / 0,1C |
| Τύπος μπαταρίας | 3.7v μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 2000mA ((1.0C-4.2V) |
| Τύπος μπαταρίας | Αναφορτιζόμενη μπαταρία πολυμερούς ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 450mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/450mA |
| Μέγεθος της μπαταρίας | MAX 6,0*22,5*40,5 mm |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 820mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/820mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Ni-Mh |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 1.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2300mAh |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Βάρος | 36g |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 180mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/180mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 140mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/140mA |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1400mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | Αναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου 21700 |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | 5000mAh@0,2C |
| Ονομαστική ικανότητα (ελάχιστο) | 4900mAh@0,2C |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Διάταξη 5.3.1. |