| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1150mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1150mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1340mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1340mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | UNM112258 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1400mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Οδηγία 2008/68/ΕΚ |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 840mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/840mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 760mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/760mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 250mAh |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Μέγεθος μπαταρίας | Διάταξη του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 1069/2009 |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000 mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Χρώμα | Αργυρό |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Ni-Mh |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 1.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1500mah |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Βάρος | 26g |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Ni-Mh |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 1.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 700mAh |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Βάρος | 12.5g |
| Τύπος μπαταρίας | Μπαταρία NIMH |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 1.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2600Mah |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Βάρος | 34 γραμμάρια |