| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo με υψηλό ρυθμό εκφόρτισης |
|---|---|
| Σχέδιο σχεδίου | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 50mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 50mAh |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1850 mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος της μπαταρίας | Δοκιμαστικό υλικό |
| Χρώμα | Αργυρό |
| Τύπος μπαταρίας | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Εκφόρτωση Volatge | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 160 mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/160mA |
| Διάμετροι κυψελών μπαταρίας | Μέγιστο 3,9*15,5*28,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική μπαταρία Li-πολυμερούς / Κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 680mAh |
| Τυποποιημένη χρέωση | 130mA |
| Μέγιστη φόρτιση | 650mA |
| Τύπος Battrey | Μικρή κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 200mAh |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 200mA ((1.0C) |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 60mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 65mah |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Πληροφορίες σχετικά με τα προϊόντα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 900mah |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/900mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/30mA |
| Ενέργεια | 0.111Wh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 115mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 125mAh |