| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 580mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/580mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1200mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Μέγιστο T7.0*W34.0*H82.0mm |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0CA(=2000mAh) |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία πολυμερούς λιθίου υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | UNM 713540 |
| Ονομαστική τάση | 3.85V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1530mAh (0,2C φόρτιση/0,2C εκφόρτιση) |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1550mAh (0,2C φόρτιση/0,2C εκφόρτιση) |
| Τύπος μπαταρίας | Μεγάλη μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3500mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστικό μέγεθος: |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Δοκιμαστικό μέγεθος: |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία LiPo υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 48mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/48mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 130mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/130mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 25mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/25mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 250mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/250mA |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευή μπαταριών πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1800mAh |
| Ονομαστική τάση | 7.4V |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα | 1800mA ((1.0C) |
| Ζωή κύκλου | Πάνω από 500 φορές |