| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2050mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 2100 mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 25mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/25mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 190mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/190mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | UNM400816 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 32mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/32mA |
| Τύπος μπαταρίας | 3Η μπαταρία Li-πολυμερούς.8V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1500mah |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4,35 V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Μέγιστο 7,5*43,0*35,0mm |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.85V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1800mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1800mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 60mAh |
| ρεύμα εκφόρτισης | 3.0V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 380 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/380mA |
| Τύπος | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | UNM 603458 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1500mah |
| Τυπικό ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 0.2C/300mA |
| Τύπος μπαταρίας | 3Η μπαταρία Li-πολυμερούς.8V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2500mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4,35 V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Μέγιστο 8,8*21,0*94,0mm |