| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1050mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1050mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 140mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/140mA |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευή μπαταριών πολυμερούς |
|---|---|
| Ελάχιστη χωρητικότητα | 1100mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1200mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 2C |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 430mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4,35 V |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών (μέγιστο) | 4.0*28.5*32.5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1500mah |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/1.5A |
| Τύπος μπαταρίας | Μπαταρία λι-Po |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 260mAH |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/260mAh |
| Διάσταση κυττάρων | Μέγιστο 3,2*27,5*30,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | 7Συσκευή μπαταριών Li-Polymer.4V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 720mAh |
| Ονομαστική τάση | 7.4V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 720mA ((1.0C) |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 140mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών και απαλλαγής | 1.0C/140mA |
| Τύπος μπαταρίας | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 260mAH |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/260mA |
| Βάρος της μπαταρίας | Περίπου 5,0 γραμμάρια. |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/300mA |