| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 70mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4,35 V |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 75mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/75mA |
| Τύπος μπαταρίας | Προσαρμοσμένη μπαταρία πολυμερούς ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 110mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τάση τελών | 3.0V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0CA(=110mAh) |
| Τύπος μπαταρίας | Αναφορτιζόμενες μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/400mA |
| Διάσταση κυττάρου Battrey | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Τύπος μπαταρίας | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Μη οριακή τάση | 3.7V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 3.0V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1100mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1100mA |
| Η μπαταρία | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000 mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 0.2/1.0C |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 200mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 200mA ((1.0C-4.2V) |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 81mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/81mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία LiPo με υψηλό ρυθμό εκφόρτισης |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1300mAh |
| Ονομαστική τάση | 7.4V |
| ρεύμα φόρτισης | 0.2C/0.5C/1.0C |
| Ανώτατο συνεχές ρεύμα δαπανών | 2600mA ((2.0C) |
| Τύπος μπαταρίας | Προσαρμοσμένες μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1150mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/1150mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |