| Τύπος μπαταρίας | 3Συσκευή μπαταριών.7v li poly επαναφορτιζόμενων |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 5500mah |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 2750mA ((0,5C-NCM) |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστικό υλικό |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Ni-Mh |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 1.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600mAh |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Βάρος | 12G |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική επαναφορτιζόμενη μπαταρία LiFePO4 |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600mAh |
| Διορισμένη τάση | 3.2V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 3.65V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 2.3V |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 200mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 220mAh |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Πληροφορίες σχετικά με την παραγωγή |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 650mah |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 450mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 470mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/300mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 81mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/81mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 250mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/250mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Πληροφορίες σχετικά με την παραγωγή |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1170mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1170mA |