| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Άλλες ουσίες |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 450mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/450mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 160 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/160mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 160 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/160mA |
| Τύπος μπαταρίας | 3Η μπαταρία Li-πολυμερούς.8V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1500mah |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4,35 V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Μέγιστο 7,5*43,0*35,0mm |
| Τύπος μπαταρίας | 3Η μπαταρία Li-πολυμερούς.8V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2500mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4,35 V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Μέγιστο 8,8*21,0*94,0mm |
| Τύπος | Μικρή μπαταρία πολυμετρικού λιθανίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 40mAh |
| Τυπικό ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 0.2C/8mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3150mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 3250mAh |
| Τύπος μπαταρίας | 3.7v μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 2000mA ((1.0C-4.2V) |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000 mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/1.0A |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Πληροφορίες σχετικά με την παραγωγή |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 650mah |