| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 800 mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 8,0*20,0*50,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | 3Συσκευή μπαταριών.7v li poly επαναφορτιζόμενων |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 5500mah |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 2750mA ((0,5C-NCM) |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστικό υλικό |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία πολυμερούς λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγεθος κυττάρου | 5.5*23.0*38.5mm |
| Τύπος | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 140mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών και απαλλαγής | 1.0C/140mA |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1200mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Μέγιστο 10*30,5*40,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1850 mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος της μπαταρίας | Δοκιμαστικό υλικό |
| Χρώμα | Αργυρό |
| Τύπος μπαταρίας | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 60mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 κύκλοι (0,2C) |
| Τύπος μπαταρίας | Αναφορτιζόμενες μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/400mA |
| Διάσταση κυττάρου Battrey | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1100mAh |
| Τυποποιημένη χρέωση | 550mA |
| Μέγιστη φόρτιση | 1100 mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo με υψηλό ρυθμό εκφόρτισης |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 800 mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 835mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 1C/800mA |