| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1680mAh |
| Τυποποιημένη χρέωση | 320mA |
| Μέγιστη φόρτιση | 1600mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.85V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1800mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1800mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 720mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/720mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 420mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 440mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/300mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1150mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1150mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 320mah |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 350mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 25mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/25mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Μονάδα: |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1000mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 140mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/140mA |