| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2050mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 2100 mAh |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 420mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/420mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 81mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/81mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία LiPo υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/3400mA |
| Τύπος | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | UNM 603458 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1500mah |
| Τυπικό ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 0.2C/300mA |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 850mah |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 900mah |
| Τύπος μπαταρίας | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 550mAh |
| Τετάρτη | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/550mA |
| Διάσταση κυττάρων | 5.5*25.5*40.5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Πολυμερή μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 900mah |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 6,0*30,5*48,5 mm |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 6,0*30,5*50,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Προσαρμοσμένη μπαταρία Lipo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 620mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/620mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστικό υλικό |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 200mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 200mA ((1.0C-4.2V) |