| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λι |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία πολυμερούς Li |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Μέγιστο μέγεθος κυττάρου | 10*30,5*40,5mm |
| Μέγιστο μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | 10*30,5*42,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/400mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | UNM 933442 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1600 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 2.0C / 4.20V |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία LiPo με υψηλό ρυθμό εκφόρτισης |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1300mAh |
| Ονομαστική τάση | 7.4V |
| ρεύμα φόρτισης | 0.2C/0.5C/1.0C |
| Ανώτατο συνεχές ρεύμα δαπανών | 2600mA ((2.0C) |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία LiPo με υψηλό ρυθμό εκφόρτισης |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 7.4V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000 mAh |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Μέγιστο T8.2*W30.5*H48.0mm |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Μέγιστο T17.4*W31.0**57.0mm |
| Τύπος μπαταρίας | 4.35V μπαταρία πολυμερούς λιθανίου |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 780mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 800 mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/500mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1200mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/400mA |