| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1730mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1730mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1300mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1300mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 37mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/37mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 155mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/155mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | UNM362019 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 100mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/100mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία πολυμερούς Li |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/600mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1400mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | UNM102242 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1000mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/300mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/2400mA |