| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 750mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Διάλειψη εκκένωσηςΔυστάθειαΔυστάθεια | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 250mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/250mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 200mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/200mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία πολυμερούς λιθίου υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | UNM 713540 |
| Ονομαστική τάση | 3.85V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1530mAh (0,2C φόρτιση/0,2C εκφόρτιση) |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1550mAh (0,2C φόρτιση/0,2C εκφόρτιση) |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 370mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 390mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 90mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/90mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 250mAh |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Μέγεθος μπαταρίας | Διάταξη του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 1069/2009 |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000 mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1030mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2350 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/2350mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία πολυμερούς Li |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/3000mA |