| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 170mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 180mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Διάταξη 5.3.1. |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | UNM963872 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3700mah |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/3700mA |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 10000mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/10000mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 75mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/75mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 350mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/350mA |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1500mah |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/1.5A |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Δοκιμαστικό μέγεθος: |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 350mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/350mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 37mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/37mA |