| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 250mAh |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Μέγεθος μπαταρίας | Διάταξη του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 1069/2009 |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 480mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 500mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τάση τέλος--δαπανών | 4.20V |
| Τελική τάση εκφόρτισης | 3.00V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 80mAh |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 420mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/420mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 420mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 440mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρικό ιονικό κύτταρο λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | 3450mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.6V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.20 ± 0,05V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 2.5V |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρικό ιονικό κύτταρο λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | 2800mah |
| Ονομαστική τάση | 3.6V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.20 ± 0,05V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 2.5V |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρικό ιονικό κύτταρο λίθιου |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | Ελάχιστο 4000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.6V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.20 ± 0,05V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 2.5V |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 370mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 390mAh |
| Τύπος μπαταρίας | 3Η μπαταρία Li-πολυμερούς.8V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2500mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4,35 V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Μέγιστο 8,8*21,0*94,0mm |