| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία lipo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1200mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Μέγιστο 10*30,5*40,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία λίθιου 18650 |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | 3000mAh@0,2C |
| Ονομαστική ικανότητα (ελάχιστο) | το 2900mAh@0.2C |
| Ονομαστική τάση | 3.6V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τύπος μπαταρίας | 7Συσκευή μπαταριών Li-Polymer.4V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 720mAh |
| Ονομαστική τάση | 7.4V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 720mA ((1.0C) |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 115mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 125mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 630mAh |
| Τυποποιημένη χρέωση | 315mA/0,5C |
| Μέγιστη φόρτιση | 3A/3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | 4.45V υψηλής τάσης μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 10000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.87V |
| Φορτίο Volatge | 4.45V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 6000mA ((0,6C-4,45V) |
| Τύπος μπαταρίας | Πυρηνικές μπαταρίες LiPO |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 550mAh |
| Τετάρτη | 3.7V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/550mA |
| Διάσταση κυττάρων | 5.5*25.5*40.5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1400mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 320mah |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 350mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λι |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 3.0V |