| Τύπος μπαταρίας | Προσαρμοσμένη μπαταρία πολυμερούς ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 110mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τάση τελών | 3.0V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0CA(=110mAh) |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/300mA |