| Τύπος μπαταρίας | 3Η μπαταρία Li-πολυμερούς.8V |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1500mah |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4,35 V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Μέγιστο 7,5*43,0*35,0mm |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Άλλα είδη |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 230 mAH |
| ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 0.2C/46mA ((Stardard), 1C/230mA ((Min) |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 25mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/25mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 190mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/190mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Άλλες ουσίες |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 450mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/450mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3150mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 3250mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική μπαταρία Li-πολυμερούς / Κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 680mAh |
| Τυποποιημένη χρέωση | 130mA |
| Μέγιστη φόρτιση | 650mA |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευές μπαταριών AAA NiMH |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.6V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 230 mAH |
| Μέγεθος | MAX15.3*7.7mm |
| Βάρος | 35 γραμμάρια περίπου |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/300mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/2400mA |