| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 1100mAh |
| Τυποποιημένη χρέωση | 550mA |
| Μέγιστη φόρτιση | 1100 mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία με υψηλό ρυθμό εκφόρτισης |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | 2000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγιστη τάση δαπανών | 4.20 ± 0,05V |
| Τυποποιημένη τάση διακοπής εκφόρτισης | 2.75V |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Lipo με υψηλό ρυθμό εκφόρτισης |
|---|---|
| Σχέδιο σχεδίου | S8261ABJMD-G3J+8205 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 50mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 50mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1400mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1400mA |
| Τύπος μπαταρίας | Πολυμερή μπαταρία ιόντων λιθίου υψηλής τάσης |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1700mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1700mA ((1.0C) |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Δοκιμαστικό μέγεθος: |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 300mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 85mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος κυττάρου (μέγιστο) | 3.9*28.5*30.5mm |
| Μέγεθος μπαταρίας (μέγιστο) | 4.5*15.0*24.0mm |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερές, μπαταρία λι-ιόνων, μπαταρία λιπό |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αποφόρτισης | 1C/400mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 430mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4,35 V |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών (μέγιστο) | 4.0*28.5*32.5mm |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Πληροφορίες σχετικά με την παραγωγή |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 600mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 650mah |