| Τύπος μπαταρίας | Αναφορτιζόμενη μπαταρία πολυμερούς ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 450mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/450mA |
| Μέγεθος της μπαταρίας | MAX 6,0*22,5*40,5 mm |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη λι-ιονική μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000mAh |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 6,0*50,5*80,5 mm |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 6,0*50,5*82,5 mm |
| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 750mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Διάλειψη εκκένωσηςΔυστάθειαΔυστάθεια | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευή μπαταριών πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1800mAh |
| Ονομαστική τάση | 7.4V |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα | 1800mA ((1.0C) |
| Ζωή κύκλου | Πάνω από 500 φορές |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρικό στοιχείο ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | 3200mAh@0,2C |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Η απαλλαγή έκοψε το ρεύμα | 2.5V |
| Διάσταση κυττάρων | Ύψος: 64.95mm±0.20mm Διάμετρος: 18.25mm±0.20mm |
| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 520mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Σχήμα και Χρώμα | Πρισματικό, Ασημένιο. |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | 603450 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Ενέργεια | 4.44Wh |
| Τύπος μπαταρίας | 21700 επαναφορτιζόμενη κυψέλη ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | 4000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.6V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 2.5V |
| Τυπική χρέωση | Διάταξη CCCV, 2A, 4,20 V, 200mA |
| Τύπος μπαταρίας | 18650 επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική ικανότητα (χαρακτηριστική) | το 2600mAh@0.2C |
| Ονομαστική ικανότητα (ελάχιστο) | το 2500mAh@0.2C |
| Ονομαστική τάση | 3.65V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000mAh |
| Ελάχιστη χωρητικότητα | 2000mAh |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Δοκιμαστικό μέγεθος |