| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Μέγιστο T7.0*W34.0*H82.0mm |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0CA(=2000mAh) |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 820mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/820mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία LiPo με υψηλό ρυθμό εκφόρτισης |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1300mAh |
| Ονομαστική τάση | 7.4V |
| ρεύμα φόρτισης | 0.2C/0.5C/1.0C |
| Ανώτατο συνεχές ρεύμα δαπανών | 2600mA ((2.0C) |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία LiPo με υψηλό ρυθμό εκφόρτισης |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 7.4V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000 mAh |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Μέγιστο T8.2*W30.5*H48.0mm |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | Μέγιστο T17.4*W31.0**57.0mm |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 350mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/350mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 450mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 460mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 450mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/450mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-πολυμερούς υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 75mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/75mA |
| Τύπος μπαταρίας | Συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσσωρευτών |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ζωή κύκλου | ≥ 500 φορές |
| Χρώμα | Αργυρό |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία LiPo υψηλής τάσης |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 280mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1,0C |
| Μέγεθος μπαταρίας | MAX 4,8*22,0*30,0 mm |