| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 500mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 520mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Υπερ λεπτή μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 45mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 45mA ((1.0C-4.2V) |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία LiPo υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 48mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/48mA |
| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 85mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος κυττάρου (μέγιστο) | 3.9*28.5*30.5mm |
| Μέγεθος μπαταρίας (μέγιστο) | 4.5*15.0*24.0mm |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 2000mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Μέγιστο T7.0*W34.0*H82.0mm |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0CA(=2000mAh) |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1000 mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/1000mA |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | Μέγιστο 8,0*30,5*40,5mm |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη λι-ιονική μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 3000mAh |
| Μέγεθος κυψέλης μπαταρίας | MAX 6,0*50,5*80,5 mm |
| Μέγεθος συσκευασίας μπαταριών | MAX 6,0*50,5*82,5 mm |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | 603450 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Ενέργεια | 4.44Wh |
| Τύπος μπαταρίας | Ιονική πολυμερής μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 520mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Σχήμα και Χρώμα | Πρισματικό, Ασημένιο. |
| Τύπος μπαταρίας | Αναφορτιζόμενη μπαταρία πολυμερούς ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 450mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1.0C/450mA |
| Μέγεθος της μπαταρίας | MAX 6,0*22,5*40,5 mm |