| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Πίνακας 1 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 950mAh |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/950mA |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτώσιμη μπαταρία Li-πολυμερούς |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1500mah |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Φορτίο Volatge | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 1C/1500mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία με υψηλό ρυθμό εκφόρτισης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 350mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 350mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 100mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 100mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία Li-Poly υψηλής τάσης |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική μονάδα |
| Ονομαστική τάση | 3.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 430mAh |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία πολυμερούς λιθίου υψηλής τάσης |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 9200mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.87V |
| Φορτίο Volatge | 4.45V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 6440mA ((0,7C-4,45V) |
| Τύπος μπαταρίας | Κυλινδρική μπαταρία Li-πολυμερούς / Κυλινδρική μπαταρία LiPo |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τυπική παραγωγική ικανότητα | 680mAh |
| Τυποποιημένη χρέωση | 130mA |
| Μέγιστη φόρτιση | 650mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-πολυμερές, μπαταρία λι-ιόνων, μπαταρία λιπό |
|---|---|
| Ονομαστική χωρητικότητα | 400mAh |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αποφόρτισης | 1C/400mA |
| Τύπος μπαταρίας | Λι-ιονική πολυμερής μπαταρία |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 1200mAh |
| Δυνατότητα φόρτισης | 4.2V |
| Τεχνική διάταξη αποσύνδεσης | 3.0V |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία πολυμερούς λιθίου |
|---|---|
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 650mah |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης και εκφόρτισης | 1C/650mA |